Produkcje Video - Kielce

Tworzenie video oraz zdjęć nie jest dla nas rzemiosłem a prawdziwą pasją. 

Aktorzy na plan!

Produkcja Video

Video marketing to jedna z najistotniejszych gałęzi marketingu internetowego. Od kilku lat możemy zaobserwować ogromny rozwój portali społecznościowych i ich znaczący wpływ na branżę sprzedażową czy usługową. Współcześnie trudno wyobrazić sobie firmy, które opierają swoją działalność wyłącznie na sprzedaży stacjonarnej. Internetowa promocja realizowanych działań jest w stanie dotrzeć do dużej grupy odbiorców.

 

Aby jak najlepiej uchwycić interesujące aspekty działalności firmy, warto zdecydować się na współpracę z agencją kreatywną, która zajmuje się produkcją video. Kielce to jedno z wielu miejsc w Polsce, gdzie realizujemy profesjonalne usługi w tym zakresie

Aktorzy na plan!

Produkcje video – Kielce | nasza oferta

Tworzenie kreatywnych, nietuzinkowych i oryginalnych treści ruchomych to nasza pasja! Każda współpraca biznesowa realizowana jest w sposób indywidualny. Tworzymy spersonalizowany plan działania, który uwzględnia potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Realizujemy filmy reklamowe, relację z eventów, filmy promocyjne oraz animacje 2D. Zajmujemy się także produkcją profesjonalnych teledysków. Przygotowujemy rozbudowaną strategię marketingową i materiały video dla klientów działających w różnych dziedzinach.

 

Korzystamy z nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu i sprawdzonych, zoptymalizowanych programów komputerowych. Stale obserwujemy social media oraz zmiany, jakie zachodzą w sferze video marketingu. Dzięki temu nasza oferta jest zawsze aktualna i zgodna z wymaganiami rynku internetowego.

Aktorzy na plan!

Profesjonalne produkcje video w Kielcach – jak tworzymy treści?

Decydując się na współpracę biznesową z naszą agencją kreatywną, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości usług. Produkcję video w Kielcach poprzedza szczegółowe zapoznanie się ze specyfiką danej firmy. Oczywiste jest, że zupełnie inne aspekty należy uwzględnić podczas kręcenia teledysku, a inne w trakcie tworzenia relacji z eventu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tworzenie koncepcji na produkcję video w Kielcach z danego przedsięwzięcia to niezwykle istotna kwestia. Każdy obszar działań konsultujemy z klientem, dając mu przestrzeń na implementację swoich własnych pomysłów i sugestii. Po stworzeniu szczegółowego planu zajmujemy się nagrywaniem oraz obróbką materiału video. W cenie usługi jest również profesjonalny montaż, w którym uwzględniamy różnorodne efekty specjalne.
Czytaj więcej

Indywidualna wycena – produkcje video | Kielce

Jednym z najważniejszych aspektów prowadzonej przez nas działalności jest indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza kadra składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych producentów, dokładających wszelkich starań, aby efekt w pełni satysfakcjonował usługobiorcę. Posiadamy masę pomysłów, które z chęcią wykorzystamy podczas produkcji video w Kielcach dla Twojej firmy! Koszt realizacji usługi oraz forma współpracy ustalane są podczas rozmowy z klientem. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi opisywanej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej agencji kreatywnej stacjonarnie!
Mistrzowie kadru!

Realizacja Zdjęć

Zajmujemy się fotografią w wielu wymiarach: zdjęcia produktowe, modowe oraz reportażowe. Chcesz sfotografować i wypromować swój produkt? Napisz do nas!

ale, Ile to kosztuje?

Wycena Indywidualna

W przypadku realizacji video oraz zdjęć nie stosujemy sztywnego cennika. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i bieżącą rozmowę z klientem ustalamy optymalną cenę oraz formę współpracy.

Nie znalazłeś to czego szukałeś?

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h i na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Darmowa Wycena

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!